GELECEK PARTİSİ İL TEŞKİLATI, 1. YILINI SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİ İLE KUTLADI

Gündem 22 Mart 2021 15:21
Videoyu Aç GELECEK PARTİSİ İL TEŞKİLATI, 1. YILINI SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİ İLE KUTLADI
A
a
Gelecek Partisi Bayburt İl Teşkilatı, il başkanlık binasında düzenlenen programda, kuruluşunun 1. yılını DEVA ve İYİ Partili isimlerin katılımıyla kutladı. 
Dönemin Başbakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan Gelecek Partisi, Türkiye genelinde çalışmalarına devam ederken, Gelecek Partisi Bayburt İl Teşkilatı da 1. yılını doldurdu. İl teşkilatı 1. yılını il başkanlık binasında düzenlenen küçük bir etkinlikle kutladı. Etkinliğe Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, partililer ile DEVA Partisi ve İYİ Partili isimler de katıldı. 
O anları sosyal medya hesabından, “Yüz yıllık soluk, bir yaşında” notuyla paylaşan Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, “Bayburt Gelecek Partisi İl Başkanlığının kuruluşunun birinci yılında bizleri yalnız bırakmayan DEVA Partisi ve İYİ Parti temsilcileri ve yönetim kurulu arkadaşlara teşekkür ederim. Daha onlarca yıl boyunca milletimiz ve vatanımız için çalışmaya, hizmet etmeye devam edeceğiz. Hedefimiz Geleceğin Türkiye’sini inşa etmek” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR