GELECEK PARTİSİ GENEL BAŞKANI AHMET DAVUTOĞLU: “ MERSİN’SİZ KONGRE YAPMAYIZ”

Gelecek Partisi 24 Eylül 2020 14:08
Videoyu Aç GELECEK PARTİSİ GENEL BAŞKANI AHMET DAVUTOĞLU: “ MERSİN’SİZ KONGRE YAPMAYIZ”
A
a

GELECEK PARTİSİ GENEL BAŞKANI AHMET DAVUTOĞLU: “ MERSİN’SİZ KONGRE YAPMAYIZ”

Gelecek Partisi Mersin Anamur ilçe kongresinin ardından teşkilat üyeleri Gelecek Partisi Kurucu Genel Başkanı  Ahmet Davutoğlu ile cep telefonundan görüntülü olarak görüştü.
 Gelecek Partisi Kurucu Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Mersin Anamur teşkilatı ile kongre sonrası bir araya geldi. Teşkilat üyeleri ile cep telefonu üzerinden görüntülü olarak görüşen Genel Başkan Davutoğlu, ilerleyen haftalarda yapılacak olan İl kongresi ve diğer ilçe kongreleri hakkında da bilgiler aldı. Görüşmede ayrıca yeni yönetim ile tek tek merhabalaşan Davutoğlu tüm Mersinlilere de selam söyledi.
 “MERSİN’SİZ  KONGRE YAPMAYIZ”
 Oldukça samimi geçen görüşmede Genel Başkan Davutoğlu kongrenin hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak, "Bizim Anamur ile hususi bir muhabbetimiz vardır. Ben ilçe başkanımızı, Anamurlu kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Yapılan kongre hayırlı olsun inşallah. İl Başkanımızı ve ilçe başkanlarını tebrik ediyorum. Hepinize selamlarımı iletiyorum. Mersin’siz kongre yapmayız" dedi.
“TÜRKİYE HAK ETTİĞİ GELECEĞE, GELECEK PARTİSİ İLE KAVUŞACAK”
Gelecek Partisi için önemine değinen Teşkilat Başkan Yardımcısı Bölge Koordinatörü Hasan Hüseyin Bozok, “Mersin Türkiye’nin en güzel şehirlerinden. Yapısı, insanı, konumu, yazı kızı her biri ayrı güzel. Gelecek Partisi olarak da Mersin bizim içim çok kıymetli. Gelecek Partisinin büyük adımlar attığı son günlerde Mersin büyük destek sağlıyor. Umuyorum ki vakti geldiğinde Mersin Gelecek Partisi için bir kale olacak. Bu yolda önemli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Halkımızla iç içeyiz. Türkiye hak ettiği geleceğe, Gelecek Partisi ile kavuşacak” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR