Gelecek Partisi Balıkesir İl Başkanı Tıkız'dan 24 Kasım mesajı

Gelecek Partisi 23 Kasım 2020 14:50
Videoyu Aç Gelecek Partisi Balıkesir İl Başkanı Tıkız'dan 24 Kasım mesajı
A
a
GELECEĞİN GÜVENCESİ ÖĞRETMENLERİMİZDE
 
Gelecek Partisi Balıkesir İl Başkanı Mehmet Tıkız, eğitimin önemine vurgu yaparak, geleceğin güvencesinin eğitimde ve eğitimin en önemli unsuru öğretmenlerde olduğunu dile getirdi.

Gelecek Partisi Balıkesir İl Başkanı Mehmet Tıkız, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Eğitimin temel bir insan hakkı olduğuna vurgu yapan Başkan Tıkız, bu hakkın korunması ve hayata geçirilmesinde en önemli görevin öğretmenlerde olduğunu belirterek, şunları dile getirdi:
"Eğitim sistemimizin yap-boz tahtasına dönmemesi için tek gerçekçi yol, tarafsız bir devlet anlayışıyla toplumsal mutabakat sağlamaktır. Eğitim sistemini kurarken; yurdumuzun dört bir yanında özveriyle çalışan, hayatlarını eğitime adamış öğretmenlerimize en iyi koşulları sunmak da en önemli görevimizdir. Geleceğimizin güvencesi eğitimde ve eğitimin en önemli unsuru olan öğretmenlerimizdedir.
Bu duygularla Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, icra ettikleri görevi en iyi şekilde yerine getiren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR