GELECEK PARTİLİ ATSAN: “SORUMUN CEVABINI ALAMADIM, YİNE Mİ RANT?”

Siyaset 4 Mart 2021 15:26
Videoyu Aç GELECEK PARTİLİ ATSAN: “SORUMUN CEVABINI ALAMADIM, YİNE Mİ RANT?”
A
a
Yunusemre ilçesindeki giysi kumbaraları ile ilgili Yunusemre Belediyesine, daha önce kumbaraların yerini soran Gelecek Partisi Manisa İl Gençlik Kolları Başkanı Sinan Atsan, “Geçen ay yönelttiğim sorunun cevabını alamadım. Yunusemre’deki giysi kumbaraları nerede?” dedi.
Manisa’nın Yunusemre ilçesinde Belediye tarafından başlatılan bir çalışmada, giysi kumbaraları adı verilen çöp konteynerlerine; eskimiş, kullanılmayan, ihtiyaç fazlası kıyafetler atılarak, geri dönüştürülüyordu. Konteynerlerdeki kıyafetlerin geri dönüşümü noktasında bir rant iddiasının ortaya çıkması üzerine Gelecek Partisi Manisa Gençlik Kolları İl Başkanı Sinan Atsan tarafından bir açıklama yapılarak, “İlk dönemler bu kampanya doğrultusunda ihtiyacı olan ailelere bağışlandığını biliyorduk ancak, son dönemlerde bir firmanın bu giysi kumbaralarını belirli günlerde açıp giysileri aldığı ve bu giysileri geri dönüşüm yapıp ticarete dönüştürdüğü yönünde gelen bilgiler var” diyerek, Belediye Başkanının açıklama yapması yönünde çağrıda bulundu.
 CEVAP GELMEDİ
Atsan’ın çağrısına Belediye yetkilileri sessiz kalırken, Atsan tarafından yeni bir açıklama daha yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:
 “Geçen ay yönelttiğim sorunun cevabını hala Yunusemre Belediyesi’nden alamadık. Sokaklardaki giysi kumbaralarının nereye gittiğini vatandaş bilmiyor. Soruyorum, Sn. Dr. Mehmet Çerçi bu soruma cevap verin lütfen. Yine mi rant? Yine mi peşkeş çekildi? Yunusemre’deki giysi kumbaralarının detayında neler var? Vatandaşın iyi niyeti, yandaşa mı yardım ediyor?”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR