Mersin

Fatma Yakaryılmaz Aday Mı Olacak?

Avukat Fatma Yakaryılmaz’ın Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun yardımcıları Oğuz Kaan Salıcı ve Faik Öztrak ile görüşmesi “yerel seçimlerde aday mı” sorusunu akıllara getirdi..

Fatma Yakaryılmaz Aday Mı Olacak?

13 Eylül 2018 14:46
-A

+A

 
 
24 Haziran Genel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Mersin Milletvekili aday adayı olan Avukat Fatma Yakaryılmaz’ın 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde belediye başkan aday adayı mı?
24 Haziran seçimlerinde büyük bir kitleye ulaşan Yakaryılmaz Ankara’da görüşmelerde bulundu. Yakaryılmaz, CHP’de yeni görevlendirmede bulunan Kılıçdaroğlu’nun yardımcıları Oğuz Kaan Salıcı ve Faik Öztrak’ı ziyaret etti. 
Bu görüşmelerden sonra Mersin siyasi kulislerinde Yakaryılmaz’ın  31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Mersin’de belediye Başkan Aday Adayı olup olmayacağı konuşulmaya başlandı. Yakaryılmaz’ın Yerel seçimlerde hangi ilçeden aday olacağı ise kulislerde farklı görüşler ortaya çıkardı. Yenişehir İlçesi’nde birçok çalışmalar yürüten ve bu ilçede daha çok tanınan Yakaryılmaz’ın muhtemel aday olacağı ilçenin Yenişehir olacağı kulislerden öne çıkan ihtimallerden biri.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku