Eser, “Var Gücümüzle Çalışmaya Devam”

TDP 28 Eylül 2021 15:01
Videoyu Aç Eser, “Var Gücümüzle Çalışmaya Devam”
A
a
Türkiye Değişim Partisi (TDP) Bolu İl Başkanı Mithat Eser, “Parti içinde başlattığımız bu demokrasi şölenini iktidara geldiğimizde de toplum içerisinde uygulayacağız” dedi.
Ankara ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilen Birinci Olağan Kurultay’da 933 delege oy kullandı. Sarıgül, geçerli 635 oyun tamamını alarak tekrar Genel Başkan oldu.
Kurultayın ardından açıklamalarda bulunan Türkiye Değişim Partisi (TDP) Bolu İl Başkanı Mithat Eser, “Bizler Türkiye Değişim Partisi olarak ülkemizde bir ilki gerçekleştirerek, sadece delegelerin değil, üyelerimizde oyları ile genel başkanımızı seçtik. Parti içinde başlattığımız bu demokrasi şölenini iktidara geldiğimizde de toplum içerisinde uygulayacağız. Ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bundan sonraki süreçte ise bizleri parti olarak yoğun günler beklemektedir. Bizler vatandaşlarımız için, esnafımız için, çiftçimiz için, öğrencilerimi, gençlerimiz için çalışmaya hazırız. Yorulmadan, of bile demeden çalışacağız. Bundan sonraki süreçte ülkemizin içinde bulunduğu durumdan kurtulması için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR