Gündem

Erdem’den 15 Temmuz Mesajı

Yardım İyilik Vakfo Huzurevi Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erdem, 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirilen darbe girişiminin 3. Yıldönümü nedeniyle mesaj yayınladı.

Erdem’den 15 Temmuz Mesajı

15 Temmuz 2019 12:09
-A

+A

Erdem, yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:
 
“Milletin huzuruna, ülkemizin bütünlüğüne, devletin varlığına kasteden 15 Temmuz Darbe Girişimi’nin yıl dönümündeyiz. Yarım asra yakın bir sürede; milletimizin dinî hissiyatını istismar ederek emperyalizmin hizmetinde faaliyet gösterenler; iradelerini, vicdanlarını karanlık mahfillere kiralayarak istismar ettikleri bu milletin geleceğine kastetmeye kalkıştılar. 
 
Genciyle, yaşlısıyla bütün bir millet; emrinde olan askeriyle, polisiyle beraber bu hain saldırıya karşı şanlı bir direniş gösterdi. Bu şanlı direnişte, ülkemizin birliği ve dirliği uğruna, hayatlarını feda eden şehitlerimize rahmet diliyoruz. 
 
Gazilerimize minnet duygularımızı ifade ediyoruz. Allah, güvenlik güçlerimizin kudret ve metanetini artırsın. Milletimizin birlik ve beraberliğini daim kılsın. Coğrafyamızda mazlumların ümidi ve sığınağı olan devletimizi payidar kılsın.”
Anahtar Kelimeler : Erdem’den 15 Temmuz Mesajı,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku