Erdem, Sınava Girecek Öğrencilere Başarılar Diledi

Mersin 26 Haziran 2020 15:55
Videoyu Aç Erdem, Sınava Girecek Öğrencilere Başarılar Diledi
A
a

Yardım İyilik Vakfı Huzurevi Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erdem, hafta sonu yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde yayınladığı mesajda öğrencilere başarılar dileyerek, sessizlik uyarısı yaptı.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı üç farklı oturumda, 27 Haziran Cumartesi ve 28 Haziran Pazar günü yapılacak. İyi bir üniversite hayali kuran öğrencilere başarı dileyen Erdem, “Büyük bir emek ve çaba vererek hazırlandığınız bu sınavda başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum. Gençlerimizin başarılı olması bizim en büyük dileğimizdir. Tüm kalbimizle, gönlümüzle ve dualarımızla sizlerin her zaman yanınızdayız” ifadelerine yer verdi.

VATANDAŞLARA ÇAĞRI

Sınava girecek olan öğrencilerin olumsuz etkilenmemesi için sessizlik uyarısı yapan Erdem, “Öğrencilerimizin büyük emeklerle hazırlandığı bu sınav süresinde özellikle araç sürücülerimizin sınav süresi içinde korna (klakson)çalmaması konusunda duyarlılık göstermelerini rica ediyoruz. Sınav sürecinde onların dikkatini dağılmaması konusunda azami gayret göstermeliyiz” ifadelerine yer verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR