Eğitim

Doğru Hedef’ten yeni eğitim öğretim yılı mesajı

Doğru Hedef Kişisel Gelişim Kursu Koordinatörü Cengiz Yılmaz, yarın başlayacak 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Doğru Hedef’ten yeni eğitim öğretim yılı mesajı

9 Eylül 2019 10:42
-A

+A

Mesajında, yeni eğitim-öğretim yılının tüm veli, öğrenci ve meslektaşlarına hayırlı olmasını, ülkenin gelişmesi ve ilerlemesi yolunda başarılar getirmesini dileyen Yılmaz, gelişen ve değişen dünyada eğitime yatırımın geleceğe yapıldığını kaydetti.


Doğru Hedef Kişisel Gelişim Kursu Koordinatörü Cengiz Yılmaz, bu anlayışla nitelikli eğitim için çalıştıklarını, önceliklerinin nitelikli insan gücünün yetiştirilmesi olduğunu bildirerek, mesajına şöyle devam etti: 

"Eğitim çağa uygun olarak sürekli değişen ve gelişen, birikim ve tecrübeler ışığında yenilenen bir süreçtir ve bu süreç toplumu yücelten, insanlığa yön veren en önemli etkendir. Eğitim nesil yetiştirme işidir. 

Nesil yetiştirme, medeniyet inşası iddiasını sürdürmektir. Hedefimiz, tarihimizin bize atfettiği yüce değerler ve ilkelerimiz doğrultusunda bilgi toplumunun gerektirdiği becerilerle donanmış, milli kültür ile insanlığın evrensel değerlerini içselleştirmiş bireyler yetiştirmektir. Zira ülkelerin gücü iyi eğitime sahip nitelikli insan gücünden gelir.”

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku