Mersin

Doğmuş'un 10 Kasım mesajı

MERYAD Başkanı ve CRD Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Doğmuş, Atatürk’ün fikir ve eserleriyle, yaşadığı dönemin ötesinde yüzyıla damgasını vuran büyük bir lider olduğunu kaydetti.

Doğmuş'un 10 Kasım mesajı

8 Kasım 2018 13:57
-A

+A


Mersin Yatırım Dış Ticaret ve Markalaşma Derneği (MERYAD) Başkanı ve CRD Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Doğmuş, 10 Kasım nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Atatürk’ün üstün askeri dehası ve kararlı duruşuyla Kurtuluş Mücadelesinde önderlik ettiğini dile getiren Doğmuş, 10 Kasım mesajında; "Atatürk, fikir ve eserleriyle, yaşadığı dönemin ötesinde yüzyıla damgasını vuran büyük bir liderdi.
Atatürk’ü anmak, diğer bir ifadeyle anlamak; O’nun daima büyük önem verdiği Türk Milletinin birliğini, ülkesinin bölünmez bütünlüğünü koruyarak geleceğe güvenle bakmak, bu uğurda her türlü fedakârlığa hazır olmak demektir. Üstün askeri dehası, ileri görüşlü ve kararlı duruşuyla Kurtuluş Savaşı’na önderlik eden Mustafa Kemal Atatürk, fikirleri ile sonsuza kadar yaşayacaktır. Türkiye Cumhuriyeti, birlik ve beraberlik içerisinde Atatürk’ün yolunda daha güçlü ve kararlı adımlarla ilerleyeceğine olan inancımla, saygı ile anıyoruz” dedi.
Anahtar Kelimeler : Doğmuş'un 10 Kasım mesajı,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 610 Oy (%29)

  • HAYIR : 716 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 763 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku