Dilmaç: “Bu Sarayın Parasını Ödememiz Lazım!”

Gündem 9 Temmuz 2021 22:51
Videoyu Aç Dilmaç: “Bu Sarayın Parasını Ödememiz Lazım!”
A
a
Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanı Muhammet Dilmaç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 640 milyonluk yazlık sarayına ilişkin konuştu. 
Başkan Dilmaç: “Milletimiz açlıkla cebelleşirken, intiharlar yaşanırken, işsizlik zirve yapmışken Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan, Marmaris'te özel bir koya yaklaşık 640 milyon lira bedelle bir yazlık yaptırıyor. Haydi, milletim daha çok çalışmaya, daha çok Vergi KDV, ÖTV, MTV, HARÇ ödemeye devam edelim. Kamuda Tasarruf yapılması için genelge yayınlayan iktidar, Halktan Porsiyonlarını küçültmesini isteyen Saray Mukimleri, Kendilerine reva gördükleri itibarı vatandaşından esirger hale geldiler. Kendilerini Sn. Erdoğan’ı ve sarayları savunmak zorunda hisseden Akp’liler,  bunlar devletin malı, milletin malı, giderken götürmeyecekler diye yeni bir argüman ürettiler. Mademki bu saraylar milletin malı ise, bırakın bu yaz sezonunda Marmaris’teki sarayda Şehit Aileleri tatil yapsın, dar gelirli, ve emeklilerde bu sezon o sarayı kullansın” dedi. 
Bunların olmayacağını bildiklerini söyleyen Başkan Dilmaç, Bu sarayın parasını ödememiz lazım. Ne de olsa itibardan tasarruf olmaz!” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR