DİKKATLERİ ÇEKEN YENİ BİR PARTİ KURULUYOR

Gündem 17 Mayıs 2021 17:36
Videoyu Aç DİKKATLERİ ÇEKEN YENİ BİR PARTİ KURULUYOR
A
a
Türkiye’de yaşanan ekonomik durum, salgın ve gergin siyasi iklim, yeni oluşumların da doğuşuna neden oluyor.
7’den 70’e milyonlarca vatandaş mevcut düzene, iktidara ya da mevcut muhalefete güvenmiyor. Bu yüzden çalacak başka bir kapı, farklı bir çıkış yolu arıyor. Böyle anlarda ise ortaya çıkan yeni oluşumlar, partiler vatandaş için umut kapısını aralamak anlamına geliyor.
Ekonomik krizin derinleştiği, işsizliğin her geçen dönem daha da ileri boyutlara taşındığı, çöplerden yiyecek toplayan, pazar artıklarını karıştıran insanların arttığı, interneti ve bilgisayarı olmadığı için eğitimden mahrum olan çocukların bulunduğu, aşılanmanın yapılamadığı milyonların olduğu Türkiye’de bir parti daha umut ışığı olarak kuruldu.
Bu partinin sloganı “Tam Bağımsız Türkiye İçin El Ele” 
Sloganın altında yatan fikir ise, bir ülke ancak bağımsız olduğu taktirde ekonomisi güçlü olur. Bir ülke bağımsız olduğu taktirde kendi fabrikalarını kurabilir, güçlü bir eğitim yapılanması olur. Bir ülke bağımsız olduğu zaman kendi aşısını üretebilir ve dışarıya muhtaç kalmaz. Kısacası eğitimden sağlığa, işsizlikten diğer alanlara gelişmenin ve refah bir şekilde yaşamanın parolası “bağımsızlık”tır. 
İşte o yeni kurulan ve sloganı “Tam Bağımsız Türkiye İçin El Ele” olan partinin adı Türkiye Halk Partisi. Logosunda ay yıldızın bulunduğu bu partinin 84 milyonla el ele yürüyeceğiz dediğini anlayabiliyoruz. 
Dikkat çeken logosu ve kapsayıcı ismiyle kurulacak olan Türkiye Halk Partisi, ülke siyasetine heyecan getirecek mi gerçekten umut ışığı olacak mı zaman gösterecek…
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR