DEVA PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI, BAŞKAN PARLAR’I ZİYARET ETTİ

CHP 9 Şubat 2021 00:23
Videoyu Aç DEVA PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI, BAŞKAN PARLAR’I ZİYARET ETTİ
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin ve DEVA Partisi Hatay İl Başkanı Sabit Coşkun’u misafir etti.
 Türkiye siyasetinin tanınmış isimlerinden geçmiş dönem Adalet Bakanı, DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sadullah Ergin, beraberindeki DEVA Partisi Hatay İl Başkanı Sabit Coşkun’la beraber, CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar’ı il başkanlık binasında ziyaret etti. Gündeme dair konular hakkında fikir alışverişi yapılan birliktelikte, Ergin ve beraberindekiler Başkan Parlar’a başsağlığı da diledi.
  Başkan Parlar, ziyareti resmi sosyal medya hesabından duyurdu. Ziyaret hakkında bilgi de veren Parlar, “DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı geçmiş dönemlerin Adalet Bakanı Sayın Sadullah Ergin, beraberinde Hatay İl Başkanları Sayın Sabit Coşkun ve değerli yöneticileri ile beraber İl Başkanlığı binanızda bizi ziyaret etmişler, şahsıma da başsağlığı dileklerinde bulunma nezaketinde bulunmuşlardır. Kendilerine şükranlarımızı sunuyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR