Demir’in 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

İYi Parti 27 Ağustos 2020 15:34
Videoyu Aç Demir’in 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı
A
a

Demir’in 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

İyi Parti Edirne il başkanı Ekrem Demir, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
 Demir, “Aziz Milletimizin yeniden doğuşunu müjdeleyen ve Cumhuriyetimize hayat veren büyük zaferin 98. yıldönümünü kutlamanın heyecanı ve sevinci içindeyiz.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde 26 Ağustosta başlayan ve 30 Ağustos 1922 de eşsiz bir zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Savaşı ile Türk Milleti Hürriyet ve Bağımsızlık içinde yaşama onuruna kavuşmuştur.
30 Ağustos Zaferi, savaş meydanlarında kazanılan askeri zaferin ötesinde, Tarihi şanlı zaferlerle dolu Milletimizin bağımsızlığından asla taviz vermeyeceğini gösteren ve kurtuluş mücadelesi veren diğer uluslara örnek olan bir zafer olmuştur.
Milletimiz, her aşaması eşsiz vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu mücadelemiz sonucunda kazandığımız bağımsızlığını her zaman koruyacaktır.

Ülkemizin birliği ve Ulusumuzun bağımsızlığı uğruna verilen mücadelenin kazanıldığı bu anlamlı Zaferin 93. yıldönümünde, başta Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve Silah Arkadaşlarını, kanları ile bu toprakları vatan yapan Aziz Şehitlerimizi ve Gazilerimizi, rahmet, minnet ve şükranla anıyorum" ifadelerine yer verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR