Demet Akalın'dan Mersinli Okan Kurt'a şok sözler

Magazin 23 Aralık 2019 14:15
Videoyu Aç Demet Akalın'dan Mersinli Okan Kurt'a şok sözler
A
a

Demet Akalın, sosyal medya hesabı Instagram'dan yanlışlıkla bir video paylaştı, Okan Kurt'a söylediği sözler herkesi şok etti.

Demet Akalın, sosyal medya hesabı Instagram'dan yanlışlıkla bir video paylaştı, Okan Kurt'a söylediği sözler herkesi şok etti.
 
 
2012 yılında sevgilisi Okan Kurt ile nikah masasına oturan ardından 2014 yılında kızı Hira'yı kucağına alan Demet Akalın, Kurt'un aile şirketine haciz gelmesinin ardından icra memurları Akalın'ın evine gelince boşanmıştı.
 
 
Yaşanan bu talihsiz olayın ardından Demet Akalın, Okan Kurt'a yeniden bir şans daha vermiş, ikili barışmıştı. Şimdilerde ise aralarının iyi olduğu bilinen ikiliden Akalın, yanlışlıkla sosyal medya hesabı Instagram'dan bir video paylaştı, duyanlar şaştı kaldı.
 
Demet Akalın, Instagram'ın hikaye bölümünden Okan Kurt'a "İnsan gerizekalı olunca anca onu tavana atar! Temizle orayı çabuk! Elinle güzelce temizle" diye söylendiği anları paylaştı. 
 
 
Akalın, paylaşımı 5 dakika içinde kaldırdı. Fakat video sosyal medyada hızla yayıldı. Kızı Hira'nın gözleri önünde Okan Kurt'a hakaret eden Akalın ise eleştirilerin hedefi oldu.
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR