Mersin

Dedikoduları dikkate almayın!

Cumhuriyet Halk Partisi’ni Mersin’de aday çıkarmayarak, İYİ Parti’nin adayını desteleyeceğini iddiası Mersin’de büyük bir şok yarattı. Gece geç saatlere kadar sosyal medyada bu iddia yankılanırken, “dedikoduları dikkate almayın” uyarısı geldi.

Dedikoduları dikkate almayın!

13 Aralık 2018 08:52
-A

+A

 
 
 
CHP ile İYİ Parti arasında yaklaşık bir aydır devam eden işbirliği görüşmeleri iki partinin liderlerinin bir araya gelmesi ile sonuçlandı. İki partinin heyetlerinin görüşmelerinin ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bir araya geldi. İki liderin görüşmeleri sürerken; Mersin’de CHP’nin İYİ Parti adayını destekleyeceği iddiası ortaya atıldı. Bu iddia sosyal medyayı salladı! CHP’lilerden büyük tepki geldi.
 
İKİ PARTİ MERSİN'DE KENDİ ADAYLARIYLA SEÇİME GİRECEK
CHP Mersin İl Başkanlığı da sosyal medya üzerinden bir açıklama yapmak zorunda kaldı. İki partinin anlaştığı iddia edilen iller arasında Mersin’in adı geçmezken; İl Başkanlığından şu açıklama yapıldı:
“Parti çıkarlarını bir yana bırakarak, ülkenin ve demokrasinin geleceğini gözeten bir anlayışla yürütülen Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti arasındaki ittifak görüşmeleri sonuçlanmıştır.
Pek çok kez belirtildiği üzere, her iki parti Mersin'de kendi adaylarıyla seçime girecek ve Mersin'de kazanan halkçı, üretken, sosyal demokrat belediyecilik olacaktır. Bunun dışındaki yorum ve dedikoduların dikkate alınmamasında yarar vardır.
Tüm örgütümüze, Mersinimize hayırlı olsun.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku