ÇUKUROVA ÇAĞDAŞ SANAT, KÜLTÜR, EĞİTİM VAKFI “1. OLAĞAN GENEL KURULU”NUN ARDINDAN GÖREV DAĞILIMINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Gündem 3 Kasım 2021 23:37
Videoyu Aç ÇUKUROVA ÇAĞDAŞ SANAT, KÜLTÜR, EĞİTİM VAKFI “1. OLAĞAN GENEL KURULU”NUN ARDINDAN GÖREV DAĞILIMINI GERÇEKLEŞTİRDİ
A
a
Tarsus’ta bir “Çağdaş Sanatlar Müzesi” kurulmasını amaçlayarak bir araya gelen 2000’i aşkın sanatseverin oluşturduğu “Tarsus Kültür Girişimi İnsiyatifi” ile yürütülen süreç sonunda 114 kurucu üye ile kurulan “Çukurova Çağdaş Sanat, Kültür ve Eğitim Vakfı” 1. olağan mütevelli heyet toplantısı 23.10.2021 tarihinde  toplandı.

Toplantıda vakfın mütevelli heyet başkanlığına Hasan Şemsi ve başkan yardımcılığına Remzi Karabulut seçildi. Vakfın yönetim kurulu üyeliklerine ise: Hasan Şemsi, Remzi Karabulut, Aydan Dirik, Semih Yüksel,Osman Homurlu, Can Kalağoğlu, Cavidan Demirağ, Gülnur Karmutoğlu, Rahime Korkut, Ali Cerrahoğlu, Yeşim Sancaktar İçgören seçildiler. Denetim Kurulu: Binali Tunç, Bedrettin Gündeş ve Özcan Kahraman’dan oluştu. 

Seçilen yönetim kurulu ilk toplantısını xxx tarihinde gerçekleştirdi. Toplantıda görev dağılımı ve vakfın önümüzdeki dönemde yapacağı faaliyetler ve kurumsal yapılanma  konularında genel görüşme yapıldı. Yönetim kurulu görev dağılımında; Hasan Şemsi başkan, Remzi Karabulut başkan yardımcısı olarak belirlendiler. Aydan Dirik “Bürokratik İşlemler”, Cavidan Demirağ “İşbirlikler ve Temsilcilikler”, Can Kalağoğlu “Müze ve Sergiler”, Ali Cerrahoğlu “Halkla İlişkiler ve Basın”, Gülnur Karmutoğlu “Çukurova Çağdaş Gönüllüleri”, Osman Homurlu “Hukuk İşleri”, Remzi Karabulut “Sanat, Kültür, Eğitim, Müze”, Semih Yüksel “Mali İşler”, Yeşim Sancaktar İçgören “Organizasyonlar” konularından sorumlu olacaklar. Ekrem Kahraman vakfın genel koordinatörü ve genel danışmanı olarak görevine devam edecek.

Çukurova Çağdaş Sanat, Kültür ve Eğitim Vakfı kentimize, bölgemize ve ülkemize çağdaş bir müze kazandırılması yolundaki çalışmalarına devam edecektir. Kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.

ÇUKUROVA ÇAĞDAŞ SANAT, KÜLTÜR, EĞİTİM VAKFI
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR