Coşkun Doğmuş, Kıbrıs Barış Harekâtının 46. Yılı

Gündem 20 Temmuz 2020 16:51
Videoyu Aç Coşkun Doğmuş, Kıbrıs Barış Harekâtının 46. Yılı
A
a

Coşkun Doğmuş, Kıbrıs Barış Harekâtının 46. Yılı

Akdeniz Medya Fatih Yıldırım: Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneği (MERYAD) Başkanı Coşkun Doğmuş, yayımladığı yazılı mesaj ile Kıbrıs Barış Harekâtı’nın 46. yıl dönümünü kutladı.
Doğmuş, “Bizim inancımız odur ki Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti bu topraklarda ebediyen var olacaktır. Kıbrıs’lı kardeşlerimiz, Anadolu’daki kardeşleriyle birlik ve beraberlik içinde yaşayacaklardır” dedi.
MERYAD Başkanı Coşkun Doğmuş , “Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. Yıldönümü’nde; Kıbrıs Davası’nın Kahramanı ve Büyük Devlet Adamı Cumhurbaşkanı Sayın Rauf Denktaş’ı, Kıbrıs Barış Harekatı’ndaki katkılarıyla herkesin gönlünü kazanan Merhum Başbakan Bülent Ecevit’i ve bu uğurda canını veren kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi şükranla anıyorum” dedi.
Doğmuş mesajında şu ifadelere yer verdi: 
“Destanını kanla yazan Kıbrıs halkıyla biz her zaman övüneceğiz. Kıbrıs Türk halkı, bugünlere büyük fedakârlıklarla gelmiştir, demokrasisini, devletini büyük fedakarlıklarla oluşturmuştur. Türkiye ve Türk halkı, Kıbrıslı Türk kardeşleriyle her zaman sevgi ve muhabbet içinde, Türkiye devleti de her zaman KKTC’nin yanında olacaktır.Bu inançla ve duygularla, Kıbrıs Barış Harekatı’nın 46. Yıldönümünü tebrik ediyor; Kıbrıs’lı kardeşlerimize sevgi ve muhabbetlerimizi iletiyorum” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR