CHP YEŞİLOVA’DA ÇİFTÇİYLE BULUŞTU

CHP 24 Mayıs 2021 08:22
Videoyu Aç CHP YEŞİLOVA’DA ÇİFTÇİYLE BULUŞTU
A
a
CHP Burdur İl Örgütü, çiftçi vatandaşlarla bir araya geldi.
CHP İl Başkanı İzzet Akbulut, CHP Milletvekili Mehmet Göker, Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel ve CHP Yeşilova İlçe Örgütü çiftçi vatandaşlarla buluştu.
Yoğun bir gün geçirerek vatandaşların yaşadığı sıkıntıları dinleyen CHP’liler 25 köyü ziyaret etti. Köy muhtarları ve köy kooperatif başkanları ile bir araya gelen CHP’liler yaşanan problemleri yerinde dinleyerek incelemelerde bulundu.
Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan CHP İl Başkanı Akbulut, “Yeşilova’mızın Yarışlı ve Harmanlı köyleri ile güne başladık. Üreten çiftçimizin problemlerini yerinden tespit etmek ve çiftçimizin yüzünün güldüğü günleri görmek adına çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Ziyaretlerimiz sırasında bizi sıcak bir karşılayan Yeşilovalı vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.” dedi.
Yeşilova’da Akçaköy, Alanköy, Armut, Aşağı Kırlı, Başkuyu, Bayındır, Bayırbaşı, Beyköy, Büyükyaka, Çardak, Çeltek, Dereköy, Doğanbaba, Gökçeyaka, Güney, Harmanlı, Horuz, Işıklar, Kavak, Onacak, Orhanlı, Sazak, Taşpınar, Yarışlı ve Yukarı Kırlı köylerini ziyaret eden CHP’liler bölgedeki 18 köyü ise yarın ziyaret etmeye devam edecek.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR