CHP Van İl Başkanı Kurukcu, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti

CHP 19 Temmuz 2020 23:34
Videoyu Aç CHP Van İl Başkanı Kurukcu, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti
A
a

CHP Van İl Başkanı Kurukcu, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti

CHP Van İl Başkanı Mehmet Kurukcu kentin sorunlarını Ankara’ya taşıyarak Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na bildirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Van İl Başkanı Mehmet Kurukcu, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Ankara’ya gitti. Ankara’da çeşitli temaslarda bulunan Van İl Başkan Kurukcu, sosyal medya hesabı üzerinde ziyaretlerini şu şekilde sıraladı;

Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu beyefendiyi makamında ziyaret ettik. Van ilimizin sorunlarını ve Pandemi sürecindeki sıkıntılarını içeren dosyamızı Genel başkanımıza sunduk. Van'a karşı olan duyarlılığından dolayı kendilerine Van il örgütüm adına teşekkür ederim.

CHP Parti Örgütü ve Parti Örgütlerinden sorumlu Genel Başkan yardımcımız Oğuz Kaan Salacı 'yı makamında ziyaret ettik ilgi alaka ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederiz.

Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan yardımcımız Sn Seyit Torun'u makamında ziyaret ettik ilgi alaka ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederiz. Orda bulunan Edirne İl başkanımız sn Fevzi Pekcanlı ve Edirne Belediye başkanımız sn Recep Gürkan beylere de ayrıca teşekkür ederiz.

Genel Sekreter Vekili ve Hukuk işlerinden sorumlu Genel Başkan yardımcımız Sn Muharrem Erkek beyi makamında ziyaret ettik ilgilerinden dolayı şahsına ve danışmanı sn Ali Mert Taşçıer’e teşekkür ederiz.

Tarım Politikalarından sorumlu Toprak Adam lakaplı Genel Başkan yardımcımız Sn Orhan Saribal’ın makamında ziyaret edip Van Tarımını konuştuk. Kendilerine ilgi alaka ve misafirperliğinden dolayı teşekkür ederiz.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR