CHP Sincan İlçe Başkanı Yılmaz’dan Anneler Günü Kutlaması

Gündem 5 Mayıs 2021 16:48
Videoyu Aç CHP Sincan İlçe Başkanı Yılmaz’dan Anneler Günü Kutlaması
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara Sincan İlçe Başkanı Ömer Yılmaz, Anneler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. CHP Sincan İlçe Başkanı Yılmaz mesajında: “Sevginin, şefkatin, sabrın eşsiz timsalleri olan annelerimizin, üzerimizdeki emeklerinin ne denli büyük olduğu herkesin bildiği bir gerçektir. 
 Annelerimiz: hayat boyunca derin ve benzersiz bir sevgiyle bağlanılan, fedakârlık, hoşgörü ve karşılıksız sevginin timsali olan ve yerleri asla doldurulamayacak en değerlilerimizdir.  Emeklerinin bedeli maddi değerlerle ölçülemeyecek annelerimize sevgimizin ifadesi olarak, dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de mayıs ayının ikinci pazarı “Anneler Günü” olarak kutlanmaktadır. 
Gözlerimizi dünyaya açtığımız andan itibaren bizlere doğruluk ve güzelliklerden yana yol gösteren annelerimizi sadece bu özel günde değil, hayatımızın her anında hatırlamalı, onlara hak ettikleri değeri göstermeliyiz. Hayatımız boyunca yanı başımızda istediğimiz, güven ve desteğini aradığımız, yanında huzur bulduğumuz, sevgisini ve hoşgörüsünü hiçbir şeye değişmeyeceğimiz annelerimizin bizlere verdiği yüce değerleri, bizler de çocuklarımıza aktarabilmeliyiz” ifadelerini kullanarak Anneler gününü kutladı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR