CHP Payas İlçe Başkanı Tellioğlu : “14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutluyorum”

Gündem 13 Mart 2021 16:26
Videoyu Aç CHP Payas İlçe Başkanı Tellioğlu : “14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutluyorum”
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Payas İlçe Başkanı İlter Tellioğlu, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. CHP Payas İlçe Başkanı İlter Tellioğlu mesajında: “İnsan sağlığını ve hayat hakkını koruyan, her koşulda sorumluluğunun bilincinde olan hekimlerimizin ve tüm sağlık personelimizin 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun. 
İnsan sağlığının korunması, mevcut sağlık sorunlarının giderilmesi tüm insanlığın ve toplumun önemli hedeflerinden biridir. Bu nedenle hekimlik mesleği her zaman kutsal, saygın ve onurlu bir meslek olarak görülmüştür. Özellikle pandemi döneminde hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın değerini bir kez daha çok iyi şekilde gördük.  İnsanlığımızın sağlığı için gece gündüz çalışmaya devam ediyorlar. Bizler de onlara destek olabilmek adına kendimiz için ülkemiz için geleceğimiz için pandemi tedbirlerine uymalıyız. 
Bu duygu ve düşüncelerle; insan hayatını her şeyin üstünde tutan, zorluklara aldırmadan fedakârca vatandaşlarımıza sağlıklı bir hayat sağlamak için onurlu ve kutsal bu görevi emekle, sevgiyle, bilgiyle, şefkatle ve çok büyük bir özveri ile yerine getirmeye çalışan tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR