CHP

CHP’nin Mersin Büyükşehir Adayı Kim Olacak?

2019 yerel seçimleri için harekete geçen CHP’de Büyükşehir Belediyesi için Mersin’de 10 aday adayı yarışıyor. Mersin Siyaset farkıyla CHP'nin adayı tamam bomba kulisi sizler ile paylaşacağız.

CHP’nin Mersin Büyükşehir Adayı Kim Olacak?

10 Ekim 2018 19:48
-A

+A

 
 
Mersin CHP'de cevabı en çok merak edilen soruların başında ise Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayının kim olacağı geliyor.
Yaklaşan yerel seçimler öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin Büyükşehir Belediyesi’ne hangi ismi aday göstereceği büyük merak konusu oldu. CHP’nin önemli isimleri, yerel seçimde zafere ulaşmak için görev bekliyor.
 
MHP Mersin’de Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’yı Mersin Büyükşehir adayı olarak açıklamasının ardından tüm Mersin, ‘CHP’nin adayı kim olacak’  sorusuna odaklandı. En merak edilen konulardan biri CHP'nin Mersin Büyükşehir adayının kim olacağı konusu. Peki CHP Mersin Büyükşehir adayı kim olacak? Tüm detaylarıyla yarın saat 12’de yayınlayacağımız ‘CHP Mersin Büyükşehir Adayı’nı Açıklıyoruz’ haberimizde olacak.
 
 
CHP'de amaç daha fazla belediyeyi kazanmak. CHP'de, bu amaçla Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na yakın isimlerden oluşan bir heyetin bazı büyükşehirlerde kanaat önderleriyle görüşmeler yapacağı ve nabız yokladığı bilinirken Kılıçdaroğlu'nun Mersin Adayı belli gibi.
 
CHP Genel Merkezinden gelen kulis bilgilerine göre derlediğimiz haberimizi Kılıçdaroğlu ne söyledi. Neyi işaret etti. Ve Kılıçdaroğlu ile görüşmeye gidenlere Kılıçdaroğlu hangi örneği verdi. Tüm bu görüşmelerin neyi ve hangi siyasetçiyi işaret ettiğinin ip uçlarını birleştirdiğimiz haberde okuyacaksınız. Hal böyle olunca tüm Mersin siyaset okurları bu konuya odaklanmışken CHP’nin Mersin Büyükşehir adayını ve tüm bu soruların cevaplarını en erken okurlarımız haberimizden öğrenebilecekler.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
samet can genç 19 Kasım 2018 13:04

bence mersıne en yakılan kişi istemihan talay olur adam gıbı adam eskı kültür bakanı ve sıyasetı bılen ufku geniş bir adam benim için en buyuk aday istemihan talaydır

Cevapla
Kadir GÖZENER

İSTEMİHAN TALAY ADAY OLURSA RAHAT KAZANIR

savaş 12 Ekim 2018 17:08

Fikri Sağlar yüzde 44 le belediye başkanı olur

Cevapla
Çetin onur 11 Ekim 2018 12:27

Mersin de CHP Büyük şehir bld. Adayı bir bayan olsaydı. Şansı yüksek olurdu. Bu tabloda mersin Büyük şehir bld. D.Fikri Sağlar

Cevapla
Yazın Bugünden 11 Ekim 2018 09:45

Vahap Seçer adayımız Bunu göreceksiniz

Cevapla
Açıklayacağız ismi biliyoruz 11 Ekim 2018 09:36

Sizin açıklayacağız ismi biz biliyoruz ancak o isim Fikri Sağlar olur

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 613 Oy (%29)

  • HAYIR : 719 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 767 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku