CHP

CHP'NİN AKDENİZ ADAYI AZİZ BİRİCİK Mİ?

CHP Akdeniz Belediye Başkan aday adayı Aziz Biricik, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Görüntüler akıllara; “Mersin’in en büyük ilçesi olan Akdeniz’in adayı Aziz Biricik mi” sorusunu getirdi.

CHP'NİN AKDENİZ ADAYI AZİZ BİRİCİK Mİ?

30 Ekim 2018 23:50
-A

+ACHP Akdeniz Belediye Başkan aday adayı Aziz Biricik, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Görüntüler akıllara; “Mersin’in en büyük ilçesi olan Akdeniz’in adayı Aziz Biricik mi” sorusunu getirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nden “Size yakın biri var” sloganıyla “Kalkınan, gelişen ve üreten bir Akdeniz’de mutlu insanlar olarak yaşayacaksınız” iddiası ile Akdeniz Belediye Başkan aday adayı olan Aziz Biricik, adaylığa göz kırpıyor! Aday adayları, adaylık için genel merkez yolunu aşındırırken, Akdeniz Belediye Başkan aday adayı Aziz Biricik CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile çok sıcak geçtiği gözlenen bir diyalog fotoğrafı ile görüntü verdi. Biricik’in Ankara çıkarması sonrasında Akdeniz’in adayı Aziz Biricik mi sorusunun sorulmasına neden oldu.AKDENİZ’DEN DOĞACAK GÜNEŞİ, MERSİN’DE AYDINLATACAĞIZ Biricik, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde partisinin grup toplantısına katıldı. Biricik, daha sonra muhtarlarla birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti. Akdeniz’e dair projelerini anlatan Biricik, “Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na bizleri kabulünden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu Mersin Milletvekilimiz Sn. Ali Mahir Başarır eşliğinde, TBMM’de Grup Toplantısı sonrasında, Değerli Muhtarlarımız ve Oda Başkanlarımız ile ziyaret ettik. Akdeniz’den doğacak güneşi, Mersin’de aydınlatacağız... Örgütümüzle, dostlarımızla el ele ayrışmadan hep beraber çoğalacağız” dedi.Biricik, Meclis’te CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’u, CHP Örgütünden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’yı, Ankara Milletvekili Tekin Bingöl’ü Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel’i ziyaret etti.


Biricik, Akdeniz’in mazbatasını alıp getireceğinin sözünü partisinin genel başkanı ve genel başkan yardımcıları ile tüm genel merkez yetkililerine verdiğini dile getirdi.Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 578 Oy (%29)

  • HAYIR : 685 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 734 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku