CHP MİLLETVEKİLİ YALIM, BALIKESİR’DE CHP’YE DÜZENLENEN SALDIRIYI KINADI

CHP 11 Aralık 2020 11:37
Videoyu Aç CHP MİLLETVEKİLİ YALIM, BALIKESİR’DE CHP’YE DÜZENLENEN SALDIRIYI KINADI
A
a
 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanlığına ve İl Başkanına düzenlenen saldırının ardından CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, yazılı bir açıklama yaparak saldırıyı kınadı. 
 Balıkesir’de meydana gelen olayda, kimliği açıklanmayan bir şahıs CHP Balıkesir İl Başkanlığı’na giderek bazı partililere saldırı girişiminde bulundu. Parti binasında bulunan yöneticilerden Hayriye Diler ve Gökhan Bayar'a saldıran şahıs, İl Başkanı Serkan Sarı’ya saldırmaya çalıştığı sırada, partililer tarafından engellendi. Olayla ilgili CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım yazılı bir açıklama yaparak saldırıyı kınadı. Yalım açıklamasında: 
“Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir İl Başkanlığına düzenlenen çirkin saldırıyı kınıyorum.  İl Başkanımız Sn. Serkan Sarı ve yönetimine yapılan bu saldırı organize bir grubun provokasyonudur. Türkiye Cumhuriyeti’nin huzur ve güven ortamına balta vurmak isteyenlere izin vermeyeceğiz. Bu saldırı, sadece partimize ve il başkanımıza değil, Türk demokrasisine yapılmıştır. Olayın her türlü aşamasının takipçisi olacak, fail ve varsa azmettiricilerinin hak ettikleri cezayı almaları için mücadele vereceğiz. İl Başkanımıza ve İl Örgütümüze geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR