CHP

CHP Mersin’de seçimi kaybeder!

Cumhuriyet Halk Partisi, Büyükşehir Belediye Başkan adayını şimdiden açıklamazsa, kimi aday gösterirse göstersin Mersin’de seçimi kaybeder. Zira aday adayları kadar bir de sosyal medyada iş başında olan kadrolar var!

CHP Mersin’de seçimi kaybeder!

5 Eylül 2018 11:52
-A

+A

Yerel seçimler artık Türkiye’nin gündeminde. Partilerin aday adayları da sahaya indi. Uzun zamandır çalışma yapan da var sürpriz olan da …
En çok aday adayının olduğu parti, Cumhuriyet Halk Partisi. Fikri Sağlar, İstemihan Talay, Aytuğ Atıcı, Vahap Seçer, Selçuk Dereli gibi çok güçlü isimler Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı için çalışmalarını sürdürüyor.

SOSYAL MEDYA GENEL MERKEZİ BEKLEMİYOR!
Cumhuriyet Halk Partisi, Büyükşehir Belediye Başkan adayını bir an önce açıklamazsa, Mersin’de kimi aday gösterirse göstersin seçimleri kaybeder. Genel merkezin, adayını bir an önce belirlemesi gerekiyor. Çünkü sosyal medya genel merkezi beklemiyor!

CHP BU FİLMİ GEÇTİĞİMİZ YEREL SEÇİMLERDE İZLEMİŞTİ
Aday adaylarının sosyal medya paylaşımları üzerinden tartışmalar yaşanıyor. CHP’li bir grup arasında yaşanan tartışmalar hakaret düzeyinde söylemlerle sürüyor.
Genel merkez adayını bir an önce netleştirip kamuoyu ile paylaşmazsa, bu kadar çok aday adayının olduğu Mersin’de tartışmaların da çok olacağı görünüyor.
Zira CHP bu filmi geçtiğimiz yerel seçimlerde izlemiş ve Büyükşehir’i kaybetmişti.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku