CHP

CHP’li Yelkovan; ESNAF EKONOMİNİN CAN DAMARI

Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz Belediye Başkan Adayı Sabit Yelkovan, esnafın kazanmasının ekonominin canlanmasına, istihdamın artmasına katkı sağlayacağına vurgu yaparak, “Küçük esnaf ekonominin can damarı” ifadelerini kullandı.

CHP’li Yelkovan; ESNAF EKONOMİNİN CAN DAMARI

14 Mart 2019 17:06
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz Belediye Başkan Adayı Sabit Yelkovan, Mahmudiye Mahallesi’ndeki esnafı gezdi. Gençlerin ve kadınların da desteğini arkasına alan Yelkovan, seçim çalışmaları kapsamında işyerlerini ziyaret ederek, kahvehanelerde vatandaşla sohbet etti. Yelkovan, Mahmudiye Mahallesi’nde büyük bir ilgi ve sevgi ile karşılandı.
 

İşyerlerinde ziyaret ettiği esnafa hayırlı işler dileyen Yelkovan, dert yanan esnafa üretime yönelik projelerinden bahsetti.

Mersin’in en eski yerleşim yerlerinden biri olan Akdeniz’de kahvehanelerde karşılaştığı emeklilere onlar için hazırladıkları projeleri anlatan Yelkovan, Akdeniz’de emekliler, çocuklar için yeterli sayıda parkın olmadığına dikkat çekti.
 

Küçük esnafın ekonominin can damarı olduğuna ifade eden Yelkovan, kendisinin de esnaf olduğunu anımsatarak, “Esnafımız zor durumda. Esnafımız kazanırsa, ekonomi canlanır, istihdam artar. Üretime yönelik projeleri hayata geçireceğiz” dedi.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 613 Oy (%29)

  • HAYIR : 720 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 768 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku