Gündem

CHP’Lİ UYAR’DAN SPOR VURGUSU

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akdeniz İlçe Başkanı Ünal Uyar, partisi tarafından organize edilen ‘Spor’da Mutluluk Var’ etkinliklerine katıldı

CHP’Lİ UYAR’DAN SPOR VURGUSU

10 Eylül 2019 17:38
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akdeniz İlçe Başkanı Ünal Uyar, Partisinin kuruluşunun 96. yıl dönümü onuruna tüm Türkiye’de eşzamanlı olarak düzenlenen ‘Spor’da Mutluluk Var’ etkinliklerine katıldı. CHP Spor Kurulları tarafından Mersin’de düzenlenen etkinliklere vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, müsabakalar kıran kırana geçti. Etkinlikler boyunca İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na destek amaçlı hazırlanan ‘Asla Yalnız Yürümeyeceksin’ pankartı da dikkatlerden kaçmadı. Etkinlikler kapsamında CHP Akdeniz İlçe Başkanı Ünal Uyar, etkinliklere katılan sporculara plaket takdiminde bulundu.
 
UYAR’DAN KUTLAMA

Atatürk’ün, Demokrasinin, Devrimin, Cumhuriyet'in Partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin 96. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Başkan Uyar, “Partimizin bu önemli gününde önemli bir organizasyona imza atmış bulunuyoruz. Sporun insanları birleştirici ve kenetleyen özelliği ile bu günümüzü sportif faaliyetlerle taçlandırmak istedik. Organizasyonumuza katılan tüm sporcularımıza teşekkür ediyor, spor hayatlarında başarı temennisinde bulunuyorum” şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku