Gündem

CHP’Lİ UYAR: SUNİ PROJELERLE GÜNÜ KURTARMAYA ÇALIŞIYORLAR

Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz İlçe Başkanı Ünal Uyar, Mahmudiye Mahalle Muhtarı Fahri Kuşçu’yu ziyaret ederek mahallelerde yaşanan sorunlarla ilgili görüş alış verişinde bulundu.

CHP’Lİ UYAR: SUNİ PROJELERLE GÜNÜ KURTARMAYA ÇALIŞIYORLAR

6 Eylül 2019 11:46
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz İlçe Başkanı Ünal Uyar, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Başkan seçildiği günden bu yana birçok Sivil Toplum Örgütü, Dernek ve Kurum ile temaslarda bulunan Başkan Uyar, Mahalle Muhtarlarını da ziyaret ediyor. Bu kapsamda Mahmudiye Mahalle Muhtarı Fahri Kuşçu ile bir araya gelen Başkan Uyar, mahallelerde yaşanan sorurları yerinde dinliyor. Mahmudiye Mahallesinin Mersin’in en eski mahallelerinden biri olduğuna dikkat çeken CHP’li Uyar, “Akdeniz’de ciddi anlamda bir yönetim problem var. Sosyal belediyecilikten uzak, halk odaklı hizmet malesef ilçemizde vatandaşımızla buluşmuyor. Hükümetin desteğini arkasına alanlar, göz boyayıcı birkaç proje ile halkı kandırıyor, hizmet verdiğini zannediyor. Ancak gelin görün ki mahallelerimizde ciddi problemler var” dedi.
 
VATANDAŞIN SESİ OLACAĞIZ

Problemlerin çözümü noktasında vatandaşın her zaman sesi olacaklarını da söyleyen Başkan Uyar, “Halkımıza hizmet etmek için makamlara gelenler bu işin hakkını vermelidirler. Bu noktada Cumhuriyet Halk Partisi olarak biz üzerimize düşen görevi yapacağız ve hizmetlerin takipçisi olacağız. Akdeniz’in sorunu çok. Bu sorunların acilen çözülmesi gerekmekte. Suni projeler ile günü kurtarmanın planlarını yapanlar bilsinler ki her zaman karşılarında bizi bulacaklar” şeklinde konuştu. Mahmudiye Mahalle Muhtarı Fahri Kuşçu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Uyar’a teşekkür etti.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku