CHP

CHP’Lİ TAHİROĞLU’NDAN UYARI

Cumhuriyet Halk Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Tayar Tahiroğlu, son günlerde Yenişehir Belediyesi’nin ismini kullanarak bir takım kişilerin vatandaşlardan maddi gelir talebinde bulunduğunu belirterek, bu tür dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.

CHP’Lİ TAHİROĞLU’NDAN UYARI

2 Ağustos 2019 14:44
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Tayar Tahiroğlu, vatandaşları dolandırıcılara karşı uyardı. Özellikle son günlerde Yenişehir belediyesi’nin ismini kullanarak vatandaşları telefonla arayan kişilerin maddi taleplerde bulunduğunu söyleyen Tahiroğlu, “Günümüzde telefon dolandırıcılığı ciddi bir problem haline dönüştü. Bunun son örneğini Yenişehir İlçemizde yaşadık. Belediyeyi arayan vatandaşlarımız, belediye adına kendilerinden yardım talebinde bulunulduğunu iletti. Bununla ilgili gerekli girişimlerde elbette ki belediye yöneticileri bulundu. Ancak burada vatandaşlarımızın dikkatli olması çok büyük önem arz ediyor” dedi.
 
YARDIM KAMPANYASI SÖZ KONUSU DEĞİLDİR!
 
Yenişehir Belediyesi’nin hiçbir şekilde yardım kampanyası başlatmadığını belirten Tahiroğlu, “Unutulmamalıdır ki Belediyeler vatandaşlarımız için vardır. Bu doğrultuda belediyemizin hiçbir suretle yardım kampanyası düzenleme gibi durumu söz konusu olamaz. Bu tür taleplerde bulunanları polis eve jandarmaya bildirmelerini vatandaşlarımızdan istiyoruz” şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku