Mersin

CHP’li Sinan Koç ‘Mezitli değişim istiyor’

Cumhuriyet Halk Partisi Mezitli Belediye Başkan A. Adayı Sinan Koç, seçim çalışmaları kapsamında yaptığı çalışmalarına dayandırdığı açıklamasında Mezitli halkının değişim istediğini ve artık yeni bir kent arzulandığını gördüklerini ifade etti.

CHP’li Sinan Koç ‘Mezitli değişim istiyor’

6 Aralık 2018 12:28
-A

+A


Mezitli hakkında konuşan Koç, kentin potansiyeli olmasına rağmen görmek istedikleri yerden çok uzakta olduğunu ifade ederek “Uzun süredir Mezitli’de vatandaşlarımızla ve STK’larla bir araya geliyor ve görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bunu gördük ki bu halk artık yeni bir şehir istiyor. Ekonomisiyle, turizmiyle, deniziyle, sahiliyle ve doğasıyla bu kent artık değişim istiyor. Mezitli maalesef görmek istediğimiz yerin çok uzağında çok yüksek bir potansiyel olmasına rağmen yeterince değerlendirilememiş. Dokunduğumuz herkes bunları anlatıyor. Bu kentteki insanlar yeni bir yaşam alanı hak ediyor.” Şeklinde konuştu.

 
‘Mezitli bize inanıyor’
 
En büyük zenginliğin yaşam alanı olduğunu ifade eden CHP’li Koç“Mezitli’de hazırladığımız projelerle her şey tamamen değişecek bir her yere dokunduk. Her alanın eksikliklerini ortaya çıkardık Mezitli’nin anatomisini ortaya çıkardık. Ortak paydamız her şeyi ile iyi ve yeni bir şehir yaratmak. Umutluyuz, güçlüyüz ve en önemlisi yaşama ve emeğe değer veriyoruz. Mezitli’de yaşayan herkes kazanacak yeni bir yaşam alanı kazanacak. Bu belki de en büyük zenginlik, biz bu şekilde bakıyoruz. Kendimize inanıyoruz. Mezitli’de bize inanıyor farkındayız az kaldık geliyoruz.”
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku