CHP’Lİ SARI’DAN İKTİDAR MESAJI

CHP 4 Mart 2021 15:30
Videoyu Aç CHP’Lİ SARI’DAN İKTİDAR MESAJI
A
a
“YERELDE VE GENELDE İKTİDAR OLANA KADAR MÜCADELEYE DEVAM!”
CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, “yerelde ve genelde iktidar olana kadar var gücümüzle mücadeleye devam edeceğiz” dedi.
Millet İttifakı Bandırma Belediyesi’nin ev sahipliğinde CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın başkanlığında Bandırma’da toplandı. CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, toplantıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.
“BALIKESİR MİLLET İTTİFAKI’NIN ORTAK PROJELERİNİN TEMELİ ATILDI”
Başkan Sarı, “CHP ve İYİ Parti belediyeleri olarak bir araya geldiğimiz buluşmada İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile ortak iş birliği için Balıkesir’de yapabileceğimiz projeler hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunduğumuz çok verimli bir toplantı oldu. Balıkesir’i geleceğe taşıyacağımız projelerin planlandığı çağdaş, kalkınan bir kent için ilk adımları birlikte attık. Parti Meclisi üyemiz Gökhan Günaydın ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Danışmanı Yiğit Duman’ın bizlere İstanbul Büyükşehir Belediyemizin vizyonunu aktardığı toplantıda Balıkesir Millet İttifakı belediyelerinin yapacağı ortak projelerimizin temeli atıldı.” dedi.
“GELECEĞE UMUTLARIMIZI İNŞA ETTİĞİMİZ BİR BULUŞMA OLDU”
CHP İl Başkanı Sarı açıklamasının devamında, “Eşgüdüm toplantımıza İYİ Parti İl Başkanı Özlem Ural, Bandırma Belediye Başkanımız Tolga Tosun, Edremit Belediye Başkanımız Selman Hasan Aslan, Gönen Belediye Başkanımız İbrahim Palaz, Manyas Belediye Başkanımız Tarcan Barçın, Balya Belediye Başkanımız Orhan Gaga, Gömeç Belediye Başkanımız Mehmet İrem Himam, Erdek Belediye Başkan Vekilimiz Hasan Yapakçı, Burhaniye Belediye Başkanımızı temsilen Murat Yazgan, Susurluk Belediye Başkanımızı temsilen Ömer Öztürk’ün katıldığı geleceğe umutlarımızı inşa ettiğimiz bir buluşma oldu.” şeklinde konuştu.
Başkan Sarı son olarak, Marmara Adası İlçe Danışma Kurulu Toplantısı için yolda olduklarını söyleyerek, “Hep birlikte yerelde ve genelde İktidar olana kadar var gücümüz ile mücadeleye devam.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR