CHP’Lİ ŞAHİN’DEN İKTİDARA KORONAVİRÜS UYARISI

Gündem 24 Mart 2021 15:47
Videoyu Aç CHP’Lİ ŞAHİN’DEN İKTİDARA KORONAVİRÜS UYARISI
A
a
“LEBALEP KONGRELERLE TOPLUMA KÖTÜ ÖRNEK OLUYORSUNUZ”
CHP Düzce Gölyaka İlçe Başkanı Abdullah Şahin, koronavirüsün Gölyaka’daki etkisine ilişkin konuştu. Şahin, salgının önlenememesi konusunda iktidarın tutumunu eleştirdi.
Türkiye’de yükselişe geçen koronavirüs vakalarının Gölyaka’ya etkisine değinen CHP Düzce Gölyaka İlçe Başkanı Abdullah Şahin, iktidar kongrelerinin toplum üzerinde olumsuz etki yarattığını ifade etti.
“YÖNETENLER ÜLKEYİ KALBURA ÇEVİRDİ”
Başkan Şahin, “Biz bu süreci yaşayacağız. Ne kadar önlem alırsak ne kadar hijyen kurallarına ve mesafeye uyarsak bunu öteleyebiliriz ama ne yazık ki günümüzde kongreler, toplantılar, lebalep oturup kalkmalar yaşanıyor. Bunlar da toplum nezdinde çok itibar gören şeyler değil ama birçok kesime kötü örnek oluyor. Dışarıda oturan insanlar ağzında sigara var, maske aşağıda. ‘Gelip Tayip beni tutuklasın. Önce kendine baksın’ diyor. Siz kendiniz, devleti yöneten olarak son derece övgü dolu sözcükler kullanacaksınız toplantılarla ilgili sonra da vatandaşı maske takmıyor diye cezalandıracaksınız. Yok öyle bir şey. Bizi yönetenler ülkeyi kalbura çevirdiler. Oturup düşünmeleri lazım.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR