Mersin

CHP’li Prof. Dr. Atıcı, Mersin’de partisinin kazanacağını söyledi MERSİN’E CHP ÇOK YAKIŞACAK

Cumhuriyet Halk Partisi 26. Dönem Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, partisinin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer’in yaptığı birlik ve beraberlik vurgusuna işaret ederek, “Mersin’in buna ihtiyacı var. Mersin’e CHP çok yakışacak” dedi.

CHP’li Prof. Dr. Atıcı, Mersin’de partisinin kazanacağını söyledi  MERSİN’E CHP ÇOK YAKIŞACAK

10 Ocak 2019 10:31
-A

+A


Cumhuriyet Halk Partisi 26. Dönem Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı, Mersin’de CHP’nin adayının etrafında kenetlenerek tek vücut olduğunu söyledi.
CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer’i karşılama programındaki heyecana işaret eden Prof. Dr. Atıcı, “İnsanlardaki yılgınlığın yok olduğunu gördük. Hep ağızdan Mersin’in CHP tarafından yönetilmesi gerektiğini söylendi. Gerçekten de Mersin’e CHP çok yakışacak. Vahap Seçer de deneyimli bir arkadaşımız. Toparlayıcı kimliği de kenti toparlayacak. Hep birlikte kazanacağız” dedi.
 
MERSİN’DE CHP YÖNETİMİNİ GÖRMEK İSTİYORUM
 
Vahap Seçer’in Mersin’e dair ortaya koyduğu programı da değerlendiren Prof. Dr. Atıcı, Seçer’in Mersin’in sorunlarını bilen bir isim olduğunu belirterek, “Mersin’in ekonomik sorunlarını bilen bir arkadaşımız. İşadamı kimliği ile bu sorunlara yaklaştığı anlaşılıyor. İnsanların geçim sorununu ve işsizliği gündeme getirdi. Gençlerin önünü açacağını söyledi. Bu çok önemli bir şey. Gençlere teknolojiyi kullanarak yeni iş alanları ve yeni ufuklara açacağını ifade etti. Mersin’in hak ettiği tarım, turizm ve ticarette yer alması için önce olacağını anlattı. Bunlar her ne kadar hükümet vaatleri gibi olsa da biz öncülük yapacağız dedi bu da gerçekten etkileyiciydi. Mersin’de birlik ve beraberlik vurgusuna önem verdiğini gördük. Mersin’in buna ihtiyacı var. 
Mersin seçmeni son derece aklı başında iyi seçmesini bilir. Mersin için insanların kendi partilerini ikinci sıraya koyup Vahap Seçer’de bütünleşeceğine inanıyorum. Mersin’de CHP yönetimini görmek istiyorum” diye konuştu.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku