CHP’Lİ KIRILMAZ’DAN SEÇER’E DESTEK

CHP 3 Aralık 2019 23:06
Videoyu Aç CHP’Lİ KIRILMAZ’DAN SEÇER’E DESTEK
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İl Başkanı Adayı İzzet Kırılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in ‘logo tartışmaları’ ile ilgili yaptığı açıklamaya destek verdi.

Mersin’de Büyükşehir Belediyesi Logosu ile ilgili tartışmalar sürerken, Başkan Vahap Seçer, Belediye Meclisi’nde söz konusu tartışmalara son noktayı koydu. Başkan Seçer’in logo tartışmaları ile ilgili yaptığı açıklamaya destek veren Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İl Başkanı Adayı İzzet Kırılmaz, konunun art niyetli kişiler tarafından saptırıldığını ve kamuoyunda bilgi kirliliği yaratılmaya çalışıldığını söyledi. Bahsedildiği gibi yeni logonun çok büyük maliyetlerle yapılmadığını anımsatan CHP’li Kırılmaz, “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız konu ile ilgili yapılan tartışmalara son noktayı koymuştur. 1 kaşık suda fırtınalar koparanlara karşı gereken cevabı vermiştir” dedi. 
 
CHP EMİN ELLERDE
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin CHP iktidarında emin ellerde olduğuna da dikkat çeken Kırılmaz, “Kimse suni gündemler yaratarak ne Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Seçer’i ne de partimizi yıpratmaya çalışmasın. Bu düşüncede olanlar ne yazık ki amaçlarına ulaşamayacaklardır. Başkanımız Vahap Seçer, hayata geçireceği projeler ile bu art niyetli kişilere gereken cevabı elbet verecektir. Teşkilat olarak biz Başkanımızın arkasındayız ve destekçisiyiz. Bu böyle bilinsin” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR