CHP

CHP’Lİ KIRILMAZ’DAN SEÇER’E DESTEK

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İl Başkanı Adayı İzzet Kırılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in ‘logo tartışmaları’ ile ilgili yaptığı açıklamaya destek verdi.

CHP’Lİ KIRILMAZ’DAN SEÇER’E DESTEK

3 Aralık 2019 23:06
-A

+A

Mersin’de Büyükşehir Belediyesi Logosu ile ilgili tartışmalar sürerken, Başkan Vahap Seçer, Belediye Meclisi’nde söz konusu tartışmalara son noktayı koydu. Başkan Seçer’in logo tartışmaları ile ilgili yaptığı açıklamaya destek veren Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İl Başkanı Adayı İzzet Kırılmaz, konunun art niyetli kişiler tarafından saptırıldığını ve kamuoyunda bilgi kirliliği yaratılmaya çalışıldığını söyledi. Bahsedildiği gibi yeni logonun çok büyük maliyetlerle yapılmadığını anımsatan CHP’li Kırılmaz, “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız konu ile ilgili yapılan tartışmalara son noktayı koymuştur. 1 kaşık suda fırtınalar koparanlara karşı gereken cevabı vermiştir” dedi. 
 
CHP EMİN ELLERDE
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin CHP iktidarında emin ellerde olduğuna da dikkat çeken Kırılmaz, “Kimse suni gündemler yaratarak ne Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Seçer’i ne de partimizi yıpratmaya çalışmasın. Bu düşüncede olanlar ne yazık ki amaçlarına ulaşamayacaklardır. Başkanımız Vahap Seçer, hayata geçireceği projeler ile bu art niyetli kişilere gereken cevabı elbet verecektir. Teşkilat olarak biz Başkanımızın arkasındayız ve destekçisiyiz. Bu böyle bilinsin” şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku