CHP

CHP'Lİ DR.HALUK BOZDOĞAN; "31 MART'TA SANDIKLARI KORUYACAĞIZ"

Tarsus'un kırsal mahallelerinde vatandaşlara hitap eden CHP Tarsus Belediye Başkan Adayı Dr. Haluk Bozdoğan; "25 yıldır çok acılar çektik. Seçim hilelerini çok yaşadık. Geçen seçim döneminde ben de yaşadım. Şimdi o sandıkları koruyacağız. Sizlerin sayesinde o sadıklar öyle patlayacak ki hile yapamayacaklar. Sandıkların başında sabaha kadar bekleyeceğiz. Çünkü bunlar son dakikada ne oyunlar yapacaklarını biliyoruz. Yapmaya da başladılar" dedi.

CHP'Lİ DR.HALUK BOZDOĞAN; "31 MART'TA SANDIKLARI KORUYACAĞIZ"

11 Mart 2019 11:02
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP),Tarsus Belediye Başkan Adayı Haluk Bozdoğan , Tarsus'un kırsal mahalleleri Gülek , Çiftlik Ereze, Damlama, Mantaş,Aliağa ve Aliefendi'de vatandaşlarla bir araya geldi. Muhtarlardan ve halktan sorunlar hakkında bilgi alan Bozdoğan, kahvehanelerde vatandaşlara hitap etti.Bozdoğan; "Bizler kente özen gösteren , insana saygı gösterenleriz. Dürüstlük peşinden hiçbir zaman ayrılmayız. Bizim halkımız dediği zaman projeniz nelerdir. Bizim  ilk projemiz  çalmayacağız çaldırmayacağız. Projelerimizin hepsi insana yatırım projesidir. Bu kentin anayasasının yapacağız. Bütün partilileri çağırıp birleşeceğiz. Bu kentin anayasanın yaptığımızda . halka sunup referandum yapacağımız. Amacımız bir kentin bir belediyenin temsili yönetimi değil katılımcı yönetimi  esas alacağız. Bu kentin seçimini siz kazanacaksınız siz yöneteceksiniz" ifadelerini kullandı.
 
Projelerinden bahseden Bozdoğan ; "Her köyümüzde sağlık istasyonları olacak. Bizim önceliğimiz halkımızı dinelmek ve onlara dokunmak. Eğer eğitimde sağlıkta ve gelirde yükselmezse kent bilincine ,kent kültürüne ve  kent kimliğine ulaşmamız demektir. 25 yıldır çok acılar çektik. Seçim hilelerini çok yaşadık. Geçen seçim döneminde ben de yaşadım. Şimdi o sandıkları koruyacağız. Sizlerin sayesinde o sadıklar öyle patlayacak ki hile yapamayacaklar. Sandıkların başında sabaha kadar bekleyeceğiz. 1 Nisan sabahına kadar seçimi kazanmış gibi davranmayacağız. Geriden gelmiş gibi gideceğiz. Çünkü bunlar son dakikada ne oyunlar yapacaklarını biliyoruz . Yapmaya da başladılar"  dedi.

Bu seçimi kazanmak zorunda olduklarını ifade eden Bozdoğan; "Biz Arap,Kürt, Türk,Yörük hepsinden de oy alacağız. Biz cumhur İttifakı değiliz. Biz halk ittifakı ve Tarsus ittifakı yaptık. Biz bu seçimi kazanmak zorundayız. Gariban insanlarımız için kazandırmak zorundayız. Üniversite okuyan çocuklarımızın onlara karşılıksız kredi verilmesi için bu seçimi kazanmak zorundayız. Biz kentimiz üç beş tane beton mafyasına satacak kadar basit insanlar değiliz. Biz kentimizdeki rantı halkımızla bölüşeceğiz. Bizim yolumuz hak ve halk yoludur. Son olarak  ben Tarsus'da huzuru  ve sevgiyi arıyorum.  Güçlü bir Tarsus'u,  zengin bir Tarsus'u arıyorum.Bu kent halka yönetilecek" şeklinde konuştu.

Ziyaretlerin ardından Hayvanseverler ile bir araya gelen Başkan Adayı Dr. Haluk Bozdoğan, hayvan haklarına yönelik  taleplerin yazılı olduğu metni imzalayarak, "İlk 6 ay içerisinde Hayvan Parkı'nı kentimizde yapacağız. Veteriner sorunumuz var. Veterinerlerimiz hep büyükbaş hayvanlara bakıyor. Bir köpek veya kedi veterinere bulmak çok zor.. Gelmeni beni mutlu çok etti" diye konuştu.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 613 Oy (%29)

  • HAYIR : 720 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 768 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku