CHP'li Başkan Tahiroğlu'ndan 10 Kasım Mesajı

Mersin 9 Kasım 2020 11:34
Videoyu Aç CHP'li Başkan Tahiroğlu'ndan 10 Kasım Mesajı
A
a
O'NUN DEVRİMLERİNİN IŞIĞINDA YÜRÜYORUZ

CHP Yenişehir İlçe Başkanı Tayar Tahiroğlu, en büyük rehberin Atatürk'ün ilke ve devrimleri olduğuna vurgu yaparak, "O'nun devrimlerinin ışığında yürüyoruz" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yenişehir İlçe Başkanı Tayar Tahiroğlu, 10 Kasım 1938'de sonsuzluğuna uğurlanan Cumhuriyetin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü yayınladığı mesajla andı.
Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün " Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır" sözünü anımsatan Başkan Tahiroğlu, "Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşuna giden yolda verdiği Kurtuluş Mücadelesi ile sadece iyi bir asker değil, büyük bir lider olduğunu da tüm dünya gördü. O'nun devrimlerinin ışığında yürüyoruz. Atatürk'ün ilke ve devrimleri en büyük rehberimizdir. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikalinin 82. yıldönümünde saygı ve şükranla anıyor, silah arkadaşları ile tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha minnetle yad ediyorum" ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR