CHP'li Başkan Sarı, Tahtakuşlar köyünde yeni üyelerini rozet taktı

CHP 21 Kasım 2020 21:27
Videoyu Aç CHP'li Başkan Sarı, Tahtakuşlar köyünde yeni üyelerini rozet taktı
A
a
CUMHURİYET HALK PARTİSİ İKTİDARA YÜRÜYOR
Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Cumhuriyet Halk Partisi'nin yeni üyelerle her geçen gün büyüdüğünü belirterek, "Sağlık emekçileri, çocuklarımız ve gençlerimiz, esnafımız, köylümüz, çiftimiz, sosyal devlet bilinci ile ülkemizi yönetecek yeni iktidarını arıyor. Gücümüze güç katan herkese teşekkür ederiz" dedi.

Edremit'e bağlı Tahtakuşlar köyünde 32 kişi Cumhuriyet Halk Partisi'ne üye oldu. Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir İl Örgütü de düzenlenen törene katıldı. 
Edremit İlçe Başkanı Deniz Onur Özcan’ın daveti ile Edremit İlçe Başkanlığı'na bağlı Tahtakuşlar mahallesinde düzenlenen üye kayıt etkinliğine katılan İl Başkanı Serkan Sarı, Cumhuriyet Halk Partisi'nin her geçen gün büyüyerek iktidara yürüdüğünü belirterek, şunları dile getirdi: "Köyde aramıza yeni katılan 32 üyemize rozetlerini taktık. Milletvekilimiz Ensar Aytekin, Belediye Başkanımız Selman Hasan Arslan, İlçe kadın Kolları başkanımız Nuran Çiftcioğlu, ilçe gençlik Kolları başkanımız Şermin Uzun, meclis üyelerimiz, ilçe yöneticilerimiz, ilçe kadın ve gençlik kolları yöneticilerimiz, Tahtakuşlar mahalle temsilcimiz, Güre Belde temsilcilerimiz ve partililerimizin katılımı ile rozetlerini taktık. Aramıza yeni katılan üyelerimiz ile her gün daha da büyüyoruz ve iktidara adım adım yaklaşıyoruz."

YURTTAŞLARIMIZ ÜLKEMİZİ YÖNETECEK YENİ İKTİDARINI ARIYOR
Yaşanan sorunları da dile getiren Başkan Sarı, "Salgın mücadelesinde en ön safta mücadele eden sağlık emekçileri, eğitim sistemi mağduru geleceğimizin teminatı çocuklarımız ve gençlerimiz, salgın mücadelesinde yasaklar ve kapamalar ile çaresiz kalan esnafımız ve halkımız, köyde yaşayan çiftimiz, üreticimiz sosyal devlet bilinci ile ülkemizi yönetecek yeni iktidarını arıyor. Üye olarak bizlerin mücadelesine destek olan, gücümüze güç katan herkese teşekkür ederiz" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR