CHP'li Başkan Binzet'ten 10 Kasım mesajı

CHP 9 Kasım 2020 11:26
Videoyu Aç CHP'li Başkan Binzet'ten 10 Kasım mesajı
A
a
CHP Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün verdiği mücadele ile yalnız Türk milletinin değil, tüm mazlum milletlerin kaderini değiştirdiğine vurgu yaparak, "Çizdiği yolda, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'ni sonsuza kadar yaşatacağız" ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün sonsuzluğa uğurlanışının 82. yıldönümü dolayısıyla bir anma mesajı yayınladı.
'Yalnızca yurtta değil, dünyada da barış' diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün verdiği mücadele ile yalnız Türk milletinin değil, tüm mazlum milletlerin kaderini değiştirdiğine vurgu yapan Başkan Binzet, "Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü anlamanın yolu, O'nun devrimlerine sahip çıkmak, cumhuriyeti yaşatmaktır. Her zaman minnet ve şükran duyguları ile andığımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete uğurlayışımızın 82. yıldönümünde bir kez daha saygı ve şükranla anıyoruz. Çizdiği yolda, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'ni sonsuza kadar yaşatacağız. Bu duygu ve düşüncelerle cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve yol arkadaşları ile tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha saygıyla yad ediyorum" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR