CHP

CHP'li Antmen'den yeni sanayi sitesine tam destek

Mezitli'de sanayi sitesi için çalışmalar sürüyor

CHP'li Antmen'den yeni sanayi sitesine tam destek

21 Şubat 2020 21:28
-A

+A

CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, Mezitli'de sanayi sitesi kurulması için hem Mezitli Belediyesi'nin hem de Büyükşehir'in çalışmaları olduğunu belirterek, "Yerde, tarıma, doğaya, ormana zarar vermeyen bir yerde Mezitli sanayi sitesi kurulacağını düşünüyorum" ifadelerini kullandı.
 
Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili Alpay Antmen, Mersin',n sahip olduğu potansiyele dikkat çekerek, sanayisinin ve ekonomisinin desteklenmesi gerektiğini söyledi.
 
Antmen, Mersin'de Bahçe Mahallesi'nden başlayarak, Yeni Mahalle, Mahmudiye, Mesudiye, İhsaniye gibi mahalleleri ile Toroslar'ın, Mezitli'nin kendi içinde ayrı bir şekilde büyüdüğünü ifade etti.
 
Mezitli'nin son dönemlerde hızla gelişen bir ilçe olduğuna işaret eden Antmen, "Mezitli Belediye başkanımızın da çabaları ile Mezitli hızla gelişti. Mezitli'de sanayi sitesi kurulması için hem Mezitli hem de Büyükşehir belediyesi çalışmalar yapıyor. Uygun bir yerde, tarıma, doğaya, ormana zarar vermeyen bir yerde Mezitli sanayi sitesi kurulacağını düşünüyorum" dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku