CHP

CHP’Lİ AKTAY’DAN İMAMOĞLU’NA ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Başkanı Adil Aktay, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

CHP’Lİ AKTAY’DAN İMAMOĞLU’NA ZİYARET

18 Temmuz 2019 16:40
-A

+A

23 Haziran Seçimleri sonrasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu’na Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Başkanı Adil Aktay ziyarette bulundu. Yeni görevinde İmamoğlu’na başarılar dileyen CHP’li Aktay, “İstanbul için yeni bir süreç, yşeni bir dönem başladı. Bu süreçte sayın İmamoğlu’nun hem partimize hem de ülkemize yakışır bir yöneticilik yapacağından hiçbir şüphem yok” dedi.
 
HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK

İstanbul için artık herşeyin çok güzel olacağını söyleyen Aktay, “Kendisi uzun bir çabanın sonunda İBB Başkanlığını 2. kez aldı. Uzun bir çaba diyorum. Gerçekten de yorucu bir çabaydı ama Ekrem Başkan kararlıydı, azimliydi, dirençliydi, güçlüydü, gençti, dinamikti, ‘Alacağım’ dedi ve aldı. Ayrıca sayın İmamoğlu çok büyük bir sorumluluk üstlenmiştir. Kendisine inanıyor ve güveniyoruz. Ranta müsade etmeyen, kendisini hizmete adamış olan İmamoğlu’na yeni görevinde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
 
İBB’NİN EN DEMOKRAT
BAŞKANI OLMAK İSTİYORUM

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan ekrem İmamoğlu ise  ”Bu sürecin en önemli karakteri, yerel yönetimlerden gelen insanların belediye başkanlıkları adaylıklarına tercih edilmesi ve oradan İBB Başkanlığı’nı, İstanbul’un en önemli merkezlerinde seçimi kazanmaları olmuştur. Bu önemli siyaset mühendisliğinin başarılmasının ana arteri partimiz ve partililerimizdir. İnşallah İBB’nin en başarılı ve en demokrat belediye başkanı olmak istiyorum. Umarım bu hedefime ulaşırım” şeklinde konuştu.
 
İMAMOĞLU’NDAN AKTAY’A TEŞEKKÜR

Ziyarette ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay’a teşekkür etti. İstanbul seçimlerinde çalışmalara bizzat katılarak göstermiş olduğu katkılardan dolayı Aktay’a minnettar olduğunu ifade eden İmamoğlu, “İstanbul seçimleri Türkiye’nin seçimleri haline gelmişti. Binlerce gönüllü partilimiz bizzat İstanbul’a gelerek gece gündüz demeden seçimin kazanılması için çalıştı. Bunların başında Sayın Başkanımız Adil aktay’da geliyor. Kendisi toplantılar düzenleyerek, seçmenlerle tek tek görüşerek katkılar sundu. Kendisine teşekkürü bir borç bilirim” ifadelerini kullandı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku