CHP

CHP’li Aktay, “Tarsus benim ilk göz ağrımdır”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin İl Başkanı Av. Adil Aktay, İstanbul’da yaptığı bir dizi temaslardan sonra Tarsus Kültür ve Dayanışma Derneği Lokali’nin açılış törenine katıldı.

CHP’li Aktay, “Tarsus benim ilk göz ağrımdır”

14 Nisan 2018 17:27
-A

+A

Tarsusluların yoğun katılımıyla gerçekleşen açılış törenine CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı aday adaylarından Vahap Seçer’in yanı sıra Tarsus CHP İlçe Başkanı Ali İlk, Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Ali Yıldırım, Tarsus Belediye Başkanı aday adaylarından Ali Mahir Başarır ve CHP’liler katıldı.
 
Tarsuslu hemşerilerinin yoğun katılımından dolayı memnun olduğunu belirten Adil Aktay, “Sizlerin heyecanı ve böylesi bir özveriyle yürüttüğünüz derneğinize gelmek beni çok mutlu etti. İstanbul’da yaşayıp Tarsuslu hemşerileriniz ile beraber olmanız çok güzel bir davranış. İstanbul doğum yerim olan Tarsus’tan sonra ilk göz ağrım. İstanbul’a gelince çok mutlu oluyorum ama Tarsus’a dönünce daha mutlu oluyorum” dedi.
 
 
 
Açılış töreninin verdiği mutluluğunu gizlemeyen Aktay, “ Tarsuslu dostlarımız bizi İstanbul’dayken bile Tarsus’taymış gibi hissettiriyor. Davetleri ve misafirperverlikleri için kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır. Sizleri bu emeğinizden dolayı tebrik ediyorum. Açılışımız hayırlı olsun” diyerek sözlerine son verdi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku