CHP’Lİ AKILLI ESNAF ZİYARETİNE DEVAM EDİYOR!

Gündem 13 Kasım 2021 17:17
Videoyu Aç CHP’Lİ AKILLI ESNAF ZİYARETİNE DEVAM EDİYOR!
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, Ulus Güvercin sokakta esnafla bir araya geldi.
 
“Esnafa en yakın olan esnafı da en iyi anlayan kişidir’ anlayışıyla esnafın nabzını tutmaya devam eden CHP’li Akıllı, Ankara’da Ulus Güvercin sokakta esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Tek tek dükkanları gezen Akıllı, esnafa hayırlı işler dileyerek, dertlerini ve sorunlarını dinlemeye devam etti. Ankara’daki esnafın çözüme kavuşmayan sorunlarını not alan Akıllı “Ankara’daki tüm ilçelerimizi ziyaret ederek sorunları yerinde dinlemeye özen gösteriyoruz. İktidara gelince esnafımızın tüm ekonomik sorunları çözüme kavuşturacağız.Esnafımızın Büyükşehir Belediyemizin yetki alanımdaki sorunlarını ise Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mansur Yavaş’a ileterek çözümlerinin takipçisi olacağız. Esnafımızın kazanç sağlayıp ayakta kalması için Cumhuriyet Halk Partisi olarak yanlarındayız” sözünü verdi.

“Esnaf bizim için önemli”
Başkan Akıllı yaptığı açıklamada, “Bugün Ulus Güvercin’deki avizeci esnaf kardeşlerimizle bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledik ve hayırlı işler temennisinde bulunduk. Esnaflarımızın sıkıntıları, talepleri ve önerileri vardı; tek tek dinledik. Biz elimizden geldiği kadar bir şeyler yapacağız. Esnaf bizler için önemli ve bir o kadar da değerli bir kriterdir.” diye konuştu.
 
“Esnaf ve vatandaşlar Akıllı’ya teşekkür etti”
Cumhuriyet Halk Partisi Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, esnafla ve vatandaşlarla çay içip, sohbet etti. CHP İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı’nın, sıklıkla esnafla  gelerek sorunları yerinde görmesinden memnuniyet duyduklarının dile getiren esnaf ve vatandaşlar, gösterdiği hassasiyet nedeniyle Akıllı’ya teşekkür ettiler.  

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda geçen görüşmelerin ardından, Akıllı esnaf ziyaretlerine devam etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR