CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Çakır Yeni Yılı Kutladı

CHP 2 Ocak 2021 13:38
Videoyu Aç CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Çakır Yeni Yılı Kutladı
A
a
CHP  Kemalpaşa ilçe Başkanı Taner Çakır yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Çakır, geride bıraktığımız 2020 yılının korona ve doğal felaketler ile geçtiğini, birde bunların üzerine yaşanan ekonomik kriz ile çok zor geçtiğini söyledi.

Yeni yılın yeni umutlar ile geldiğini söyleyen Çakır, “Başarının, güzelliğin, mutluluğun ümit edildiği, kardeşlik ve dostluk bağlarımızın pekiştiği daha müreffeh bir hayata ulaşma yolunda, yeni umut ve beklentilerin oluştuğu bir yıla giriyoruz. 2020 yılının muhasebesini yaparken, yeni yılın en iyi şekilde geçmesi adına hangi adımların atılması gerektiğini düşününerek zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmek durumundayız. Yeni yılda, huzura ve mutluluğa olan umudumuzu tazeleyerek, beklentilerimize ulaşmak için 2020 yılında olduğu gibi ilçemizin tüm kesimleriyle birlikte el ele vererek, Kemalpaşa  için çalışmaya devam edeceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle 2021 yılında barışın, sevginin, saygının ve hoşgörünün tüm dünyada hâkim olmasını; dostluk, kardeşlik, dayanışma, birlik ve beraberlik duygularının ivme kazanmasını, salgınının bitmesi, ümitlerin ve hayallerin gerçeğe dönüşmesi dileğiyle, Kemalpaşalı hemşehrlerimin yeni yılını kutlarım" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR