CHP KADIN KOLLARI GENEL BAŞKAN YARDIMCISI, BALIKESİR’DE PARTİLİLERLE BİR ARAYA GELDİ

17 Kasım 2020 17:48
Videoyu Aç CHP KADIN KOLLARI GENEL BAŞKAN YARDIMCISI, BALIKESİR’DE PARTİLİLERLE BİR ARAYA GELDİ
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Hürmüz Avcı, CHP Balıkesir İl Kadın Kolları toplantısına katıldı.
 Balıkesir’de gerçekleştirilen CHP İl Kadın Kolları toplantısına CHP Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Hürmüz Avcı da katıldı. CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı’nın eşlik ettiği Başkan Yardımcısı Avcı, toplantıda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Toplantıyı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kamuoyuna duyuran İl Başkanı Sarı, İl Kadın Kolları Başkanlığına yürüttükleri çalışmalar için teşekkür etti.

“ŞEHRİMİZİN HER NOKTASINDA VARLIKLARINI HİSSETTİRİYORLAR”
CHP Balıkesir İl Kadın Kollarının vatandaşlar için çalıştığını dile getiren İl Başkanı Serkan Sarı, “İl Kadın Kollarımızın toplantısına Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Hürmüz Avcı ile birlikte katıldık. Şehrimizin her noktasında varlıklarını hissettiriyor ve ziyaretlerle yurttaşlarımızın ve kadınlarımızın sorunlarına vakıf olarak, çözümü konusunda çalışmalar yürütüyorlar. İl Kadın Kolları Başkanımız Fatma Şener ve yöneticilerimizin kadın örgütlenmesi konusunda yapmış oldukları çalışmaları kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR