CHP İzmir Milletvekili Kani Beko: “14 Mart Tıp Bayramını İçten Duygularımla Kutluyorum”

CHP 13 Mart 2021 15:58
Videoyu Aç CHP İzmir Milletvekili Kani Beko: “14 Mart Tıp Bayramını İçten Duygularımla Kutluyorum”
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Kani Beko, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. CHP İzmir Milletvekili Kani Beko mesajında: “Hekimlik dünyanın en kutsal ve en zorlu mesleklerinde biridir. Bu kutsal mesleğin bir sembolü olan beyaz önlük de bir üniforma değil, aslında bir sorumluluktur. Beyaz önlük hekimlik mesleği için dürüstlüğün, aydınlığın, bilgeliğin, alçak gönüllü olmanın ve tüm insanlığa hiçbir ayrım gözetmeksizin hizmet vermenin bir sembolüdür.
Tarihi insanlık tarihi ile başlayan, köklü ve şerefli mesleklerinden birini ifa etmekte olan hekimlerimiz ve tüm sağlık çalışanlarımız vatandaşlara sağlık hizmetlerinin en iyi şekilde sağlanması için ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine her köşesinde gece gündüz demeden görevlerini en iyi şekilde yerine getirmenin gayreti içeresindedir.
Koronavirüs sürecinde akıllarımıza adeta kazınan bir nefeslik sıhhatin bile değerinin ölçülemeyeceğinin bilinciyle, İnsanı yaşatmayı ve insanlığa daha nitelikli bir hayat sunmayı hedef edinen, bu kutsal mesleği büyük bir özveriyle yerine getiren, pandemi sürecinin kahramanları tıp çalışanlarımıza saygıyı ifade eden 14 Mart Tıp Bayramı’nı içten duygularımla kutluyorum. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR