CHP İL ÖRGÜTÜ, ARİFİYE’DE MUHTARLARI ZİYARET ETTİ

Gündem 11 Mart 2021 12:58
Videoyu Aç CHP İL ÖRGÜTÜ, ARİFİYE’DE MUHTARLARI ZİYARET ETTİ
A
a
Arifiye ilçesinde 6 mahallenin muhtarı ile bir araya gelen CHP Sakarya İl Örgütü, aynı gün içerisinde Sakarya Ticaret Borsası’nı da ziyaret etti.
Şehrin farklı ilçelerinde muhtarlarla gerçekleştirilen fikir alışverişlerine devam eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Örgütü, İl Başkanı Ecevit Keleş, İl Başkan Yardımcısı Cemal Demir, Serdivan İlçe Başkanı Ali Gölpınar, İlçe Başkan Yardımcısı Selahattin Seyhan ve İl Yöneticisi Ayhan Kadanalı’nın katılımıyla Serdivan’da 6 mahallenin muhtarını ziyaret etti. 
“HALKIN SESİNİ DUYURMASI NOKTASINDA BÜYÜK BİR GÖREV YÜRÜTÜYORLAR”
 Muhtarlara Atatürk portresi hediye edilen programla ilgili Başkan Keleş, “Muhtarlarımız bizim için çok önemli bir konumda. Mahallelerindeki vatandaşla olan yakınlıkları ve sorunları yerinde tespit edebilmeleri ile gerçekten demokrasinin işlemesinde ve halkın sesini duyurması noktasında büyük bir görev yürütüyorlar. Serdivan’daki ziyaretimizde bölgenin ihtiyaçları ve istekleri noktasında fikir alışverişi yaptık. Bize gösterdikleri ilgi ve samimiyet için hepsine teşekkür ederiz” dedi.
SAKARYA TİCARET BORSASI DA ZİYARET EDİLDİ
CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’un da katılımıyla, aynı gün içerisinde T.C. Sakarya Ticaret Borsası da ziyaret edildi. Ziyaretle ilgili İl Başkanı Keleş, “Grup Başkanvekilimiz Engin Özkoç, İl Yöneticilerimiz ile beraber Sakarya Ticaret Borsası’nı ziyaret ettik. Borsa yönetim kurulu başkanı Sayın Adem Sarı ve kurul üyelerinin kıymetli fikir ve önerilerini dinledik. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR