CHP İL BAŞKANLIĞI, TÜRKİYE HARP MALULÜ GAZİLER ŞEHİT DUL VE YETİMLER DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ

CHP 23 Aralık 2020 16:02
Videoyu Aç CHP İL BAŞKANLIĞI, TÜRKİYE HARP MALULÜ GAZİLER ŞEHİT DUL VE YETİMLER DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Niğde İl Başkanlığı, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneğini yeni binasında ziyaret  etti. İl Başkanı Erhan Adem, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Niğde Şubesi, yeni binasında taşındı. CHP Niğde İl Başkanlığı, İl Başkanı Erhan Adem ve il yöneticilerinin yer aldığı bir heyetle, derneği yeni binasında ziyaret etti. Ziyarette hayırlı olsun dileklerini ileten İl Başkanı Adem’e, Dernek Başkanı Ramazan Yıldız tarafından, destekleri için plaket takdim edildi.
“ÜLKEMİZ ADINA ÇOK ÖNEMLİ BİR GÖREVİ İCRA EDİYORLAR”
  Ziyaretle ilgili bir açıklama yapan İl Başkanı Erhan Adem, derneğin çok önemli bir işler yaptığını ve insanların yaralarını sarmanın mühim bir görev olduğunu etti.  Adem, “Türkiye, kuruluşundan bu yana terörle, bölücülükle içeride ve dışarıda mücadele etmiş, bunun sonucunda da sayısız şehit ve gazi vermiştir. Kimi evlatlarımız yetim, gelinlerimiz ise dul kalmıştır. İşte bu noktada sıkıntıların giderilmesi adına çabalayan güzel insanların toplandığı bir kurum mevcut, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği. Derneğin Niğde Şubesinde Sn. Şube Başkanı Ramazan Yıldız ve yönetimi ile bir araya gelerek yeni binaları için hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Gerçekten ülkemiz adına çok önemli bir görevi icra ediyorlar. Bir insanın acılarına merhem olmak, hayata yeniden tutunmasını sağlamak çok mühim bir çalışmadır. Bu nedenle kendilerine kolaylıklar diliyor ve tüm çalışmaları için teşekkür ediyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak bundan sonraki süreçte de yanların olmaya devam edeceğiz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR