CHP İl Başkanı Binzet'ten yeni yıl mesajı

CHP 28 Aralık 2020 15:37
Videoyu Aç CHP İl Başkanı Binzet'ten yeni yıl mesajı
A
a
YENİ YILDA DA SÜRECEK

Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet, adil, eşit, şeffaf, hiç kimseyi ötekileştirmeyen hoşgörülü, her alanda üreten ve nitelikli istihdam yaratan bir anlayışın iktidar olduğu Türkiye mücadelesinin yeni yılda da devam edeceğini söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet, 2020 yılını geride bırakırken yeni yıl mesajı yayınladı.
Sevinçlerle, acılarla 2020 yılının geride kaldığını ifade eden Başkan Binzet, "Geride bıraktığımız 2020 yılı her açıdan zor bir yıl oldu. Her giden yıl gelen yeni yılı arattı. Yargı bağımsızlığı yok edildi. İnsan hakları, demokrasi, ifade ve medya özgürlüğü geriledi. Gelir dağılımında adaletsizlik daha da büyüdü. İşsizlik, yoksulluk arttı. Eğitimde, sağlıkta eşitsizlik devam etti. Kadınlara ve çocuklara yönelik şiddet, istismar arttı. Bütün bu sorunlara bir de Covid 19 salgını eklendi. Dileğimiz yaşanan kötü günlerin geride kalması. 
Adil, eşit, şeffaf bir yönetim, hiç kimseyi ötekileştirmeyen hoşgörülü, tüketen ve israf eden değil, her alanda üreten ve insanlarımıza nitelikli istihdam yaratan bir anlayışın iktidar olduğu, yoksulluğun, açlığın ve işsizliğin olmadığı; hiçbir çocuğun yatağına aç girmediği bir Türkiye için mücadele ediyoruz. Yeni yılda da sürecek.
Tüm yurttaşlarımızın yeni yılını kutluyor, 2021'in barış, sevgi ve huzur yılı olmasını temenni ediyorum" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR