CHP İL BAŞKANI AHMET BİBER'İN ABLASI EMİNE LOKUMCU SONSUZLUĞA UĞURLANDI

Gündem 19 Mart 2021 15:50
Videoyu Aç CHP İL BAŞKANI AHMET BİBER'İN ABLASI EMİNE LOKUMCU SONSUZLUĞA UĞURLANDI
A
a
Kemalpaşa sakinlerinden,  merhum Tahsin Lokumcu'nun eşi, Hasan, Eylem, Deniz, Hanife Lokumcu'nun  anneleri, CHP İl Başkanı Ahmet Biber ve Salkımlı (Tolgum) Köyü muhtarı Orhan Biber'in  ablası Emine Lokumcu sonsuzluğa uğurlandı.

 14 Mart 2021 pazar günü evinin önündeki bahçesinde çalışırken düşme sonucu hayatını kaybeden Lokumcu'nun cenazesi Kemalpaşa Merkez Camii'nde öğlene müteakip  kılınan cenaze namazından sonra  Kemalpaşa Dereiçi Köyü aile mezarlığında toprağa verildi.

Lokumcu'nun cenazesine Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin,  Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Borçka Belediye Başkanı  Ercan Orhan,  CHP Merkez İlçe Başkanı Olgun Gümrükçü, Arhavi CHP Ilçe Başkanı Erkan Özyazıcı, Hopa CHP İlçe Başkanı Şükrü Aydemir, Borçka CHP ilçe Başkanı Vehbi Yılmaz, Ardanuç CHP İlçe Başkanı Mesut Aksakal, Şavşat CHP İlçe Başkanı İmran Kayaoğlu, CHP Kadın Kolları İl Başkanı Ayşe Yavuz Dinç, Türkiye Yerel Gazeteciler Derneği ((TYGD) Artvin İl Temsilcisi Sami Özçelik, dost akraba ve ailesi katıldı.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Taner Çakır,  Ankara'da olduğundan, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi rahatsızlığı nedeniyle cenazeye katılamadı.

Taziyeleri kabul eden Emine Lokumcu'nun çocukları, ailesi ve CHP İl Başkanı kardeşi Ahmet Biber acılarını paylaşan dost, akraba ve arkadaşlarına teşekkür etti. 

Pandemi kurallarına uyularak sosyal mesafe içerisindw kılınan cenaze namazı sonrası Emine Lokumcu sonsuzluğa uğurlandı.
CHP il Başkanı Ahmet Biber defin sonrası üzüntülerini dile getirdi ve acılarını paylaşan dostlarına teşekkür etti. Biber,

"Ablamın ani vefatı Biber ve Lokumcu ailelerini, bizleri çok üzdü. Acımız büyüktür.  Acımızı paylaşan, cenazemize  gelen, gelmeyip mesaj yazan telefon eden tüm dost ve akrabalarımıza çok teşekkür ediyorum.

Bliyorsunuz koronavirüs salgını içindeyiz ve pandemi devam ediyoruz Bu nedenle cenazelere katılımda sınırlı sayıda olabiliyor. Ablam  düşme sonucu vefat etti.  Ancak biliyorsunuz koronavirüs salgını devam ettiği için dikkatli olmamız ve kurallara uymamız gerekmektedir." dedi.

Merhume Emine Lokumcu 69 yaşında ve 4 çocuk annesiydi. Ruhu şad, mekanı cennet olsun.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR